052-6761037   /   052-6754040    /   6 / 08-6237107

למה תיווך?

כל היתרונות של דירות מתיווך:

תיווך כיום:

יש הטוענים כי עם כניסת האינטרנט לעולם התיווך והנדל"ן לא יצטרכו עוד מתווכים כי מקצוע זה הולך להיעלם מן העולם. אבל בשטח, למרות לוחות מודעות רבים באינטרנט, עדיין יש מספר רב של יתרונות בלתי מבוטלים לרכישת דירה מתיווך.

כלים כמו: אתר, רשתות חברתיות, לוחות מודעות דיגיטליים ועוד.. באים לעזרת חברות התיווך והנדל"ן ונותנים להם גישה לכלים ומידע שאין לכל אחד, ויחד עם הידע הרב שיש למתווכים בתחום, השילוב יכול להניב תוצאות מעולות לשני הצדדים, הן לרוכש והן למוכר.

מה היתרון של רכישת דירה מתיווך?

היתרון של רכישת דירות מתיווך הוא בראש ובראשונה היכולת הגדולה של המתווך למצוא עבורכם דירה בגודל ובמיקום שאתם מעוניינים בו ובמחיר האפשרי מבחינתכם, כמו גם ידע נרחב וחיוני ביותר על סביבות הנכס שבוא אנו מעוניינים, דבר שיחסוך לנו כסף רב ומשאבים ויעזור לנו לקבל את החלטה הנכונה ביותר עבורינו.
בעקבות נסיונו הרב, המתווך ידע לבצע סינון ראשוני של דירות בהתאם לדרישותיכם, ובכך לחסוך לכם כל התעסקות בחיפוש דירה וסיבובים מיותרים.
המתווך מעצם היותו איש מכירות במקצועו, ידע להתמקח עבורכם ולהוציא את המחיר הטוב ביותר עבור הדירה, וזהו בעצם היתרון המרכזי בשימוש בשירות של תיווך, האפשרות לרכוש את הדירה שאתם רוצים, במחיר שאתם רוצים, וכמעט ללא התעסקות שלכם.

ישנם משרדי תיווך ונדל"ן כמו 'פסגות נכסים' אשר משווקים דירות בפרוייקטים חדשים שנבנים במקומות שונים בארץ, ואתם יכולים להנות משירות עד לדלת, דירות מתיווך משמעותן שאיש מקצוע מלווה אתכם מרגע הבחירה ועד לסיום הרכישה בצורה מלאה ובאופן מוצלח ביותר.

מה היתרון של מכירת דירה דרך תיווך?

למתווך טוב יש היכרות עם השטח ויכולת לתמחר נכס בצורה נכונה, דבר בעל חשיבות עצומה להצלחה בתהליך המכירה.
מה גם שכאשר בעל דירה קובע עם קונה, הוא יכול רק להראות לו את הדירה, אך כאשר הקונה מגיע עם המתווך, מתווך איכותי מתאים את הדירה לקונה ומוכר לו, כי פגש אותו קודם לכן במשרד ולמד מה חשוב לו, סדר העדיפויות שלו, וכמובן מהי היכולת הכלכלית שלו.
דבר חשוב נוסף, מתווך יכול לחזור בטלפון לקונה לאחר הביקור בדירה, מבלי לפגוע במחיר הנכס.
למתווך טוב יש גם ידע בעל חשיבות רבה על הקונה שיתרום המון להעלות את ערך הנכס בעבורו בשלב המו"מ.
עוד יתרון הוא שלמתווך יש פידבק מקונים שביקרו בדירה, כמו מה אהבו ומה לא אהבו בדירה, ידע שיכול לעזור המון לבעל הנכס. דבר נוסף, מתווך איכותי הוא גם שותף אקטיבי לתהליך קבלת ההחלטות של הקונה, ובעל השפעה רבה עליו.


רכישת דירה מתיווך מקומי:

רכישת דירה מתיווך מקומי:

משרדי תיווך רבים מתמחים באיזורים מיוחדים או בפרוייקטים ייחודיים למשרד שלהם. לעיתים לא תוכלו למצוא נכסים מסויימים אלא במשרד זה או אחר, בגלל המיקום של המשרד או הבלעדיות שקיבל על הנכסים הללו.

במקרים אלה, דירות מתיווך יהיו מאוד אטרקטיביות במידה והן מתאימות לכם מכל יתר הבחינות מפני שלא תוכלו למצוא אותן בשום מקום אחר פרט לאותו משרד נדל"ן או משרד תיווך ספציפי.

אז מה החלטתם?

גם אם אתם עדיין בטוחים שאתם לא צריכים תיווך וסיוע,
אנחנו נשמח להזמין אתכם אלינו לפגישת ייעוץ והכוונה ולעזור לכם בכל נושא שתצטרכו בחינם וללא כל התחייבות,
הקפה עלינו ;) 

טואול - בניית אתרים באינטרנט