052-6761037   /   052-6754040    /   6 / 08-6237107


טיפים להשקעה בנדל"ן

השקעה בנדל"ן נחשבת על פי רוב כהשקעה בטוחה ומועדפת לבניית רווח לטווח ארוך. עם זאת חשוב לזכור שישנם מספר כללים חשובים שיש לעשות על מנת 
לייעל את ההשקעה בנדל"ן ולהפוך אותה למשתלמת עד כמה שאפשר.

בין אם התוכנית שלכם היא לדאוג להכנסה שוטפת משכירות חודשית, לאפשר חופש כלכלי למשפחה, או להקים אימפריה, הכללים הם אותם כללי יסוד ויש 
לשים לב שאתם מבצעים אותם לפניי שאתם נכנסים לעולם ההשקעות בנדל"ן.


 • ראה בהשקעה שלך בנדל"ן כעסק לכל דבר - ראה עצמך כמנהל עסק
אנו ממליצים לראות את ההשקעה שלכם בנדל"ן דרך "משקפיים" עסקיות. החל מהרגע בו הגדרתם את המטרות הפיננסיות שלכם ומה שאתם רוצים להשיג מהשקעה זו, רצוי שתכינו תכנית עסקית לשנים הבאות. יש לקחת בחשבון אפיקי השקעה אלטרנטיביים, לערוך אנליזה של העסקאות העומדות בפניכם ורשימה של נכסים עם תנאים אטרקטיביים העונים על הקריטריונים שלכם לפני שמתחילים להשקיע.

 • מידע ועוד מידע
אנו ממליצים לפתח ידע בסיסי בהשקעות בנדל"ן עוד בטרם השקעתם. קיימים ברשת מדריכים יעילים להשקעות ובחינם. אפילו "כרישי" ההשקעות עוקבים באופן קבוע אחרי הטרנדים, מחקרי שוק והבאז הכללי. מומלץ לשאול ולהיוועץ עם מומחים או מנטורים מנוסים בשוק ההשקעות בנדל"ן וככל שתשקיעו בהבנה ולמידה של השוק כך תגדילו את הסיכויים שלכם לגדר את הסיכונים הכרוכים בהשקעה.

 • בקיאות בשוק המקומי
מיקום הנכס הוא מפתח חשוב בהצלחת ההשקעה בנדל"ן, ולכן, למשקיע המקומי יש יתרון ראשוני בהשוואה למשקיע שאינו מכיר את האזור היטב, ולכן מומלץ לבדוק את הנכס היטב, לשאול מקומיים ולאסוף כל מידע שיכול לעזור לכם להבין כמה שיותר על המיקום, על פוטנציאל המיקום והנכס עצמו. חשוב גם לקבל מידע על שוק העבודה המקומי, על תכניות עירוניות מקומיות ועל גדילת האוכלוסייה, אם קיימת בשוק המקומי – כל אלו ישפיעו על פוטנציאל ההצלחה שלכם, ואת אלה יש לברר מבעוד מועד.

 • ניהול מקצועי של הנכס
עם רכישת הנכס עולה הצורך בניהולו השוטף. מבחירה של דיירים או שוכרים, טיפול בחוזה השכירות, גביה של תשלומים, תחזוקה וטיפול שותפים בנכס וניהול הקשר עם הדיירים, כל אלה יכולים לגזול זמן ומשאבים יקרים. ניהול מקצועי של הנכס יכול לסייע לכם בדרך של בחירה מוצלחת של הדיירים, צמצום תחלופה של שוכרים לא מתאימים בנכס והפחתה בעלויות התחזוקה. בנוסף, ניהול מקצועי יכול להחליף טיפול באופן אישי בנכס, יכול לסייע בגביה מוצלחת ובזמן של דמי השכירות ובהפחתת "כאב הראש" הפוטנציאלי בניהול הנכס.
 • לסיכום
   עולם ההשקעות בנדל"ן הוא עולם מעניין, מגוון ובעיקר בעל פוטנציאל כלכלי עצום.
  כמעט כמו בכל דבר בחיים, גם בהשקעות נדל"ן אין "קסמים", על מנת להצליח בעולם הזה יש לעבוד במקצועיות, תוך חשיבה רבה ותכנון נכון ומיטבי הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.
  אחד הכלים הכי חשובים שעומדים בפני המשקיעים בנדל"ן הוא אנשי המקצוע שעומדים לרשותם, אם אתם מעוניינים להתחיל ולהשקיע בנדל"ן, מומלץ מאוד להעזר באיש מקצוע אמין ומקצועי שיוכל לסייע לכם בכל קבלת החלטה, למצוא לכם השקעות מניבות, ואף לסייע לכם בטיפול השוטף בנכסים שצברתם כמו נתינת מענה לשוכרים, גביית הכספים עבורכם, מציאת שוכרים מתאימים, ועוד.. 
  ובעצם כך תוכלו להנות בצורה מיטבית מהרווחים שהנכסים שלכם מניבים במקום להתעסק בעצמכם בטיפול השוטף בנכס.

מעוניינים לקבל סיוע מלא ומקצועי בהשקעות הבאות שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
טואול - בניית אתרים באינטרנט